Обробка та зберігання

Мінімізуємо будь-які ризики несанкціонованого доступу та забезпечимо надійне і безперервне функціонування вашої мережі та ресурсів завдяки комплексному всебічному захисту.

Запит на демонстрацію

Обробка та зберігання

Інформація є важливою частиною багатьох сфер життя. Її використовують в різноманітних напрямках – від електронної комерції та соціальних мереж до науки та медицини. Саме тому обробка та зберігання даних набувають дедалі більшої важливості.

Компанія SoftTim пропонує провести аналіз, підібрати та налаштувати систему обробки даних відповідно до потреб вашого бізнесу. Ми маємо статус партнера Microsoft CSP Direct Bill, що дає змогу працювати без додаткових посередників з гнучкими налаштуваннями білінгу та оперативним керуванням ліцензіями та реагуванням на запити в підтримку.

Як хмарні технології від SoftTim допомагають українським компаніям

Основні принципи системи обробки даних

Дані можуть збиратись з різних джерел: внутрішніх, зовнішніх чи відкритих даних. Для збору інформації використовуються форми, датчики, файли та API. Обробка даних включає ряд операцій, зокрема: аналіз, очищення, трансформація та інтерпретація.


Захист персональних даних – це важливий аспект обробки інформації. Необхідно вживати обов'язкових заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, використання, розкриття, зміни або знищення.


Законодавство про конфіденційність інформації встановлює правила збору, обробки та зберігання персональних даних. Дотримання цих правил є обов'язковим для всіх організацій, які обробляють персональні дані.

Технології та інструменти зберігання даних

Вибір СЗД (системи зберігання даних) – процес, який потребує врахування багатьох особливостей: обсягу даних, безпеки, доступності та вартості. Найбільш розповсюдженими видами зберігання даних є:

  • Direct Attached Storage (DAS). Це системи зберігання даних з прямим підключенням до серверів. У такому випадку сервер має персональний зв'язок з СЗД та завжди є одноосібним користувачем пристрою.
  • Network Attached Storage (NAS). Мережеві системи зберігання даних надають клієнтам ресурси по мережі у вигляді спільно використовуваних файлів.
  • Storage Area Network (SAN). Мережа зберігання даних надає клієнтам блоковий доступ до даних. Можливий поділ простору на логічні томи, що виділяються окремим хост-серверам.
  • Універсальні системи зберігання даних (Unified Storage). Даний спосіб поєднує в собі NAS і SAN. Це універсальний варіант СЗД.

Вибір оптимального типу системи зберігання даних залежить від особливостей та потреб бізнесу.

Вибір оптимального методу зберігання та обробки даних

При виборі системи зберігання даних варто звернути увагу на такі чинники:

  • ємність – обсяг даних, що може вмістити система зберігання;
  • продуктивність – швидкість, з якою СЗД може отримувати доступ до даних та обробляти їх;
  • доступність та безпека – СЗД повинна бути доступною для авторизованих користувачів та мати високий рівень безпеки, щоб запобігти несанкціонованому доступу.

Практичні поради та рекомендації щодо системи зберігання даних

При виборі СЗД варто враховувати багато особливостей, тому зверніть увагу на такі поради:

  • враховуйте можливість масштабування системи у майбутньому без істотної перебудови архітектури системи;
  • необхідно подбати про підтримку продуктивності додатків;
  • звертайтесь до професіоналів – наша компанія допоможе підібрати та налаштувати СЗД під потреби Вашого бізнесу.

Належна обробка та зберігання даних – це важливий аспект роботи будь-якої особи, організації або державної установи. Використання правильних методів, інструментів та практик допоможе вам захистити дані, покращити ефективність і приймати кращі рішення.


Для обробки та зберігання інформації використовується широкий спектр технологій та інструментів. Компанія SoftTim використовує сучасні та надійні інструменти, що допомагають забезпечити якісну обробку та зберігання даних за допомогою хмарних рішень. Залишайте заявку на сайті, й ми допоможемо вам вибрати найкращий варіант для обробки та зберігання інформації.