Мережеві рішення
Ваша мережа повинна рости разом з вашим бізнесом. Ми пропонуємо гнучкі та надійні мережеві рішення, які легко масштабуються під ваші потреби: від невеликих офісів до великих корпорацій.
Комп'ютерні мережі являють собою складну систему, що забезпечує обмін даними між користувачами. Вони стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Це забезпечує швидкий доступ до інформації, можливість віддаленої роботи та навчання, проведення відеоконференцій та багато іншого. Замовити побудову комп'ютерних мереж можна в нашій компанії на вигідних умовах.
Також існують мережі зберігання даних (SAN). Це спеціалізовані високошвидкісні мережі, призначені для роботи з системами зберігання даних. Вони забезпечують високу на дійність та продуктивність, використовуються в центрах обробки даних.
Для цього застосовуються сучасні технології та протоколи. Наприклад, Ethernet – стандартна технологія для локальних мереж. Вона підтримує різні швидкості передачі даних, підтримує різні топології мережі.
Мережеве підключення можливе через бездротову технологію Wi-Fi. Це дозволяє створювати гнучкі рішення. Технологія TCP/IP – основний протокол передачі даних в Інтернеті, що забезпечує маршрутизацію пакетів. Вона гарантує доставку даних, легко масштабується.
Крім того, застосовуються протоколи безпеки, наприклад, VPN для захищеного віддаленого доступу, SSH для безпечного управління, IPsec для захисту передачі даних тощо.
Використовуються фаєрволи, що здійснюють контроль вхідного та вихідного трафіку, фільтрація за IP-адресами та портами, захист від мережевих атак. Застосовуються сучасні алгоритми шифрування, створюється захист конфіденційної інформації.
Довірити усі ці роботи ви можете досвідченим, кваліфікованим працівникам нашої компанії. Це складний процес, який вимагає комплексного підходу, досвіду та технічних можливостей, врахування багатьох факторів. Ми маємо усе необхідне, щоб побудувати мережу у відповідності з вашими вимогами та особливостями використання.
Комп'ютерна мережа – це система з'єднаних комп'ютерів та інших пристроїв для обміну даними. Вона потрібна для спільного використання ресурсів (принтерів, файлів), обміну інформацією, доступу до інтернету та централізованого управління IT-інфраструктурою.
Існують LAN (локальні), WAN (глобальні), PAN (персональні) та SAN (зберігання даних) мережі.
Потрібно придбати роутер та мережеві карти, прокласти кабелі або налаштувати Wi-Fi, підключити пристрої до роутера, налаштувати IP-адреси та загальний доступ. Обов’язково треба перевірити з'єднання між пристроями.
Використовуються оптоволоконні лінії, DSL, кабельний та мобільний інтернет, супутниковий зв'язок.
Потрібно встановити антивірус та фаєрвол, використовувати складні паролі, регулярно оновлювати програмне забезпечення, налаштувати шифрування даних.